Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general durata amortizare mij fix
Discuție deschisă în Contabilitate în general

durata amortizare mij fix

Buna seara tuturor,
Administratorul a cumparat un detector radar auto pe firma de 2800 fara tva, este considerat acesta mij fix, am cauta in catalogul privind duratele normale de utilizare a mij fixe si nu am gasit nimic care sa semene, poate ma ajuta cineva cu un cod de mij fix din catalog.
Va multumesc si numai bine.
Rog macar un sfat, o opinie, poate a mai avut cineva ceva similar.
Va multumesc.
:sorry: