avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 411 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Filme de week-end
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Filme de week-end

A aparut un trailer al noii parti din IceAge. Bineinteles ca e promovata de veverita (e veverita? :">) Scrat, care are alte aventuri cu ghinda ei:

[ link extern ]

Ce alte filme ati auzit ca o sa apara anul asta?

PS
Daca sunteti fani ai IceAge, incercati Horton: [ link extern ]
Unii spun ca e interesant.
Ultima modificare: Vineri, 11 Aprilie 2008
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: Mirela Dorina Bogatu , Expert judiciar 15:30, 20 Aprilie 2008
Eu sunt o mare fana a veveritei si asa de mult imi doresc sa prinda ghinda aia odata =D>
Multumesc de info; chiar nu stiam ca este si partea a treia.
Ultima modificare: Vineri, 11 Aprilie 2008
Raluca Balascan, Avocat
Recomand Ingeri in America (Sua miniserial 2003) cu Al Pacino, Meryl Streep, Emma Thompson. Vizionare placuta.
~ Conținut șters la cerere ~
Heh, Prison Break... cine nu-l asteapta pe Wentworth Miller?... :">
Harry Potter 6 :">:">

Stargate - The ark of truth

The Forbidden Kingdom

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Ultima modificare: Sâmbătă, 12 Aprilie 2008
Gabriela Mihai, Avocat

Alte discuții în legătură

Filme bune sau carti ce au atins sufletul... ContSters170895 ContSters170895 Deschid acest topic pentru a impartasi si altora filme sau carti ce ne-au marcat...placut...pe care am dori sa le discutam... Pentru inceput ,,12 oameni ... (vezi toată discuția)
Muzica & film gi-jane2 gi-jane2 Sunt melodii ce rezista in timp fara filmul care le-a lansat sau filme ajunse celebre si datorita coloanei sonore. Mi-ar placea sa postam aici astfel de ... (vezi toată discuția)
Top filme 2010 beatricemanta beatricemanta Incepand de astazi, Avocatnet.ro si Hollywood Multiplex te provoaca la un nou concurs. Spune-ne care crezi ca sunt cele mai bune filme din 2010 (argumentat) ... (vezi toată discuția)