Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Filme de week-end
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Filme de week-end

A aparut un trailer al noii parti din IceAge. Bineinteles ca e promovata de veverita (e veverita? :">) Scrat, care are alte aventuri cu ghinda ei:

[ link extern ]

Ce alte filme ati auzit ca o sa apara anul asta?

PS
Daca sunteti fani ai IceAge, incercati Horton: [ link extern ]
Unii spun ca e interesant.
Admin, administrator
Eu sunt o mare fana a veveritei si asa de mult imi doresc sa prinda ghinda aia odata =D>
Multumesc de info; chiar nu stiam ca este si partea a treia.
Raluca Balascan, Avocat
Recomand Ingeri in America (Sua miniserial 2003) cu Al Pacino, Meryl Streep, Emma Thompson. Vizionare placuta.
~ Conținut șters la cerere ~
Heh, Prison Break... cine nu-l asteapta pe Wentworth Miller?... :">
Harry Potter 6 :">:">

Stargate - The ark of truth

The Forbidden Kingdom

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Gabriela Mihai, Avocat