Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... probleme cu bancile
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

probleme cu bancile

am un cont rol la ing si de cateva luni am platit doar dobanda dupa ce sotului i s-a taiat pensia de boala . am scris la bucuresti rugandu-i sa ma lase sa platesc doar dobanda le-am spus situatia sotului m-au refuzat si am primit un mesaj de la efg retail services ifn ca azi trebuie sa platesc debitul restant care e aproape dublu nu stiu ce sa fac si ce mi se poate intampla
nu ati facut asigurare ?