Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Locuiesc doar 5 zile pe luna intr-o garsoniera.
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Locuiesc doar 5 zile pe luna intr-o garsoniera.

Locuiesc doar 5-6 zile pe luna intr-o garsoniera. Sunt obligata sa fiu trecuta cu un nr de 1 persoana in lista de cheltuieli lunare a blocului? Administratorul spune ca am dreptul sa trec 0 persoane daca nu depasesc 5 zile.
Va multumesc anticipat.
Cheltuielile care se impart pe numar de persoane si deci de care poate fi scutit sunt:
- electricitate
- salubritate
- gaze.