avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 444 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Alocatie complementara (de sustinere)
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Alocatie complementara (de sustinere)

Va rog frumos sa-mi spuneti ce acte trebuie depuse , daca trebuie sau nu certificat de atestare fiscala de la impozite si taxe ????????
multumesc!

Alte discuții în legătură

Intabulare apartament .succesiune în instanta. va rog sa imi ... CarmenCorina CarmenCorina Intabulare apartament .Succesiune în instanta. Va rog sa imi spuneți ce acte trebuiesc depuse la ocpi pt.intabulare mostenire prin instanta.Acum ... (vezi toată discuția)
Sucesiune monicaa18 monicaa18 buna ziua va multumesc pt raspunsuri va rogsa-mi spuneti de unde pot obtine un certificat de atestare fiscala cu valoarea bunurilor imobile ramasa de ... (vezi toată discuția)
Eliberare documente gnr gnr am si eu o nelamurire daca stie cineva...cand vinzi o masina iti trebuie de la primarie neinceperea urmarii penale fara de care nu o poti inscrie masina...daca ... (vezi toată discuția)