Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratia inventar sanat.(09)
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratia inventar sanat.(09)

Aceasta declaratie trebuie sa o depuna toata lumea sau doar cei care au de recuperat?
Toata lumea.
Bn. toata lumea dar dc. de recuperat nu ai si sold care l-ai avut la 31.12.2010 dc. l-ai achitat pana pe 25.01.2011 atunci cum e? a fost sold care l-ai achitat pana la scadenta,nu?
Ordinul spuna asa, sold la data de 31.12.2010, neachitata pana la 31.01.2011.
DEci daca e asa cum ati spus mai sus, treceti 0.
se depune si pe 0.
Da se depune si pe zero.
Popa Adrian, Contabil