avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 697 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale am nevoie de autorizatie ambulatoriu?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

am nevoie de autorizatie ambulatoriu?

Am infiintat o firma de resurse umane, cu sediu iar avocatul mia cerut 300 RON ca sa imi obtina autorizatie ambulatoriu, era nevoie de asa ceva? mia spus ca daca nu sa deschid un punct de lucru, dar ce rost are sa deschid punct de lucru daca am sediu

Alte discuții în legătură

Ajutor! suma ceruta pentru infiintarea unui srl ElliR ElliR Buna ziua, Am mers la o firma de consultanta pentru infiintarea unui Srl. Obiect de activitate comert cu amanuntul caen 4719. 2 asociati, 2 ... (vezi toată discuția)
Autorizatie functionare anidar anidar Buna ziua, Recent am apelat la un avocat pentru infiintarea unei societati comerciale. In afara faptului ca pretul initial nu a fost cel real (mi s-au mai ... (vezi toată discuția)
Adaos comercial declarat la inceperea activitatii Ileana567 Ileana567 Buna ziua, O firma infiintata acum 2 saptamani a inchiriat un mic spatiu comercial (2 mp) intr-o piata si vinde art. de imbracaminte. Am declarat punctul de ... (vezi toată discuția)