Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... despagubire deportati din Bulgaria
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

despagubire deportati din Bulgaria

Buna ziua!
Se mai poate face vreun demers in cazul bunicului meu care a fost deportat din Bulgaria in judetul Calarasi avand in vedere ca dansul este decedat si mama mea impreuna cu fratii vor sa obtina despagubiri ca urmasi?
Va multumesc.
Chiar nu stie nimeni sa-mi raspunda?