Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa infiintez o firma, eventual cu proiectul ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa infiintez o firma, eventual cu proiectul pentru tineri?!

Functioneaza ceva din proiectul pentru tineri. Exista cumva o firma pe care o pot contacta pentru consultanta in demersuri?
www.avocatnet.ro/content/art...

Am gasit detalii aici, exista si firme care sa ma indrume in aceasta directie?