avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 159 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa infiintez o firma, eventual cu proiectul ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa infiintez o firma, eventual cu proiectul pentru tineri?!

Vreau sa infiintez o firma, eventual cu proiectul pentru tineri?!

Functioneaza ceva din proiectul pentru tineri. Exista cumva o firma pe care o pot contacta pentru consultanta in demersuri?
Cel mai recent răspuns: basilmir , utilizator 16:56, 22 Februarie 2011
www.avocatnet.ro/content/art...

Am gasit detalii aici, exista si firme care sa ma indrume in aceasta directie?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Idei de afaceri - infiintare gradinita (posibil accesare fonduri europene?) erdeicristina erdeicristina Buna ziua tuturor . vin din nou cu o intrebare .Va rog sa imi dati si mie niste sfaturi , in ceea ce priveste ideea de afacere ... am renuntat la serviciul meu ... (vezi toată discuția)
Infiintarea unei srl kerekesmargo kerekesmargo 1.un economist cu studii superioare economice , poate sa infiinteze un srl cu activitatea de tinerea evidentei contabile pentru diversi clienti ( firme cu ... (vezi toată discuția)
Investitii - fonduri nerambursabile pentru tineri (infiintare cresa / gradinita) dezdemona_dezy dezdemona_dezy buna seara am si eu o intrebare referitor la creditul ptr tineri nerambursabil in primul rand as dori sa stiu ce trebuie sa fac am 23 ani vreau sa investesc ... (vezi toată discuția)