Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Asigurari medicale internationale
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Asigurari medicale internationale

Unde as putea gasi sa cumpar o polita de asigurare de sanatate care sa permita tratarea in spitalele civilizate din Europa?
Da...exista societati de asigurare care emit polite medicale si in caz de eveniment permit tratarea in spitalele respectivelor tari
Exista destule societati de asigurare care incheie o astfel de polita, trebuie doar sa le contactati pe rand si sa vedeti care au oferta cea mai buna pentru nevoile dumneavoastra, Nu cred ca ar fi nimerit sa vi se indice una, trebuie sa o cautati si sa o gasiti singur.Succes!