avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 456 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Transmiterea electronica a datelor catre ITM
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Transmiterea electronica a datelor catre ITM

Unde pot sa citesc cum se transforma un stat de plata sau un contract individual de munca intr-un material ce poate fi transmis electronic. Am primit user si parola si ma uit la ele. Multumesc
Cel mai recent răspuns: Popa Adrian , Contabil 17:53, 27 Februarie 2011
Ati primit user si parola pentru revisal, nu pentru a depune statele de plata electronic.

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de munca perioda determinata dorina spataru dorina spataru Va rog sa-mi spuneti unde se inregistreaza un contract de munca pe perioada determinata incheiat intre un srl si o persoana fizica? (vezi toată discuția)
Salariat nou srl-d anomarairam anomarairam Buna ziua, am infiintata o societate SRL-D de doua luni, as dori sa angajez pe cineva din data de 9.11.2013, fiind primul salariat ce trebuie sa fac? Fiind ... (vezi toată discuția)
Ce trebuie facut la angajarea primilor salariati? carmenbn carmenbn Din 01.10 dorim sa angajam 3 salariati.Ce trebuie facut?Se intocmesc contracte de munca si se merge cu ele la ITM?Ce alte documente sunt necesare?Nu avem ... (vezi toată discuția)