Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Transmiterea electronica a datelor catre ITM
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Transmiterea electronica a datelor catre ITM

Unde pot sa citesc cum se transforma un stat de plata sau un contract individual de munca intr-un material ce poate fi transmis electronic. Am primit user si parola si ma uit la ele. Multumesc
Ati primit user si parola pentru revisal, nu pentru a depune statele de plata electronic.

[ link extern ]