avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 322 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cheltuieli de depl.profesori
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cheltuieli de depl.profesori

Buna,
va rog lamuriti-ma si pe mine, am avut a mica cearta cu profesorii ca in timpul vacantei de ce nu se deconteza abonamentul? Eu sunt de parea ca in vacanta nu vine la lucru deci nu am motiv pt.a da banii inapoi, ei sustin ca in lege scrie ca au dreptul
Va rog sa-mi spuneti o lege, sau macar un articol cu care sa sistun adevarul meu, sau a lor

Alte discuții în legătură

Pensie alimentara Fortuna1 Fortuna1 Buna seara...in luna aprilie am implinit varsta de 18 ani,iar in luna iunie am terminat liceul...in luna iulie m-am incris la o scoala posliceala sanitara si ... (vezi toată discuția)
Program de vizită pt tata melinda67 melinda67 Bună ziua, \"-în primul și al treilea sfîrșit de săptăpmînă din fiecare vineri de la ora 16 pînă duminică ora 18, -o lună în timpul vacanței ... (vezi toată discuția)
Program de preluare minor gaz gaz Buna ziua! Inainte de toate, craciun fericit tuturor! In urma cu cateva luni sa decis la judecatorie urmatoarele: [quot]...dispune ca exercitarea ... (vezi toată discuția)