Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Un consilier juridic poate certifica un contract de ...
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Un consilier juridic poate certifica un contract de inchiriere?

Un Consilier Juridic, poate certifica, in ce conditii, un contract de inchiriere?, va rog, detalii. Multumesc.
Un contract de inchiriere nu se certifica.
Poate fi avizat pt legalitate de consilierul juridic ce reprezinta partea.