Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare firma

ce fel de firma este mai avantajos sa infiintezi pentru prestari servicii si cam cat ar costa?
Probabil, va intrebati, de ne v-a raspuns nimeni, pana in acest moment !?..

NU exista o reteta general valabila, asa ca ar trebuie sa ne spuneti macar despre ce servicii este vorba !..