Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu compensator 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu compensator 2011

Trebuie sa disponibilizez un numar de angajati (somaj) si nu stiu daca sunt obligata sa le mai dau un salariu compensator.Daca, da, care este cadrul legislativ?
Cadru legislativ nu mai exista momentan (CCMUN).
Daca este prevazut salariu compensator in contractul de munca, contractul colectiv la nivel de unitate / ramura, atunci...