Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general DIFERENTA INTRE FISA PLATITOR SI BALANTA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

DIFERENTA INTRE FISA PLATITOR SI BALANTA

Buna ziua,
Problema pentru care caut solutii si cer sprijin este data de diferenta dintre fisa pe platitor si balanta. In balanta figurez cu tva de recuperat (20 lei) , iar fisa ma informeaza ca am o diferenta de suma(130 lei ).
Va multumesc !
Trebuie sa faceti verificari in urma cu toate declaratiitle si platile facute si inregistrarile in contabilitate,poate s-a dublat sau platit in plus..
Asta numai de d-voastra tine..contabila:D
In intelegere cu cei de la fisc puteti face un punctaj sa vedeti de unde vine diferenta.