Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... desfacere contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

desfacere contract de munca

sunt administrator de firma si trebuie sa desfiintez un post de munca, dand in somaj un salariat.La cat timp pot sa angajej o alta persoana pe oalta functie
Se poate angaja o noua persoana pe o alta functie ... legea nu prevede o durata de timp dupa care puteti face angajari pe alte posturi in situatia in care s-a facut concedieri individuale.