Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii buton trecere de la un subiect la altul
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

buton trecere de la un subiect la altul

dat fiind multitudinea de subiecte noi, dar si de frecventa ridicata a raspunsurilor la aceste subiecte ar fi util sa exista un buton de trecere direct la urmatorul subiect din cadrul aceleiasi categorii de subiecte asa cum exista in marea majoritate a site-urilor cu forum.
Va multumesc!
multumim de idee.
pare interesanta.
ne gandim si incercam sa o implementam cat de repede se poate. ;)
se mai aude ceva noutati cu privire la aceasta facilitate? :)
da, e pe lista, insa nu cred ca in urmatoarele saptamani o sa fie online.
deocamdata, am inceput sa "dezvelim" :D pentru public o facilitate care se numeste "AvBar", bara care permite utilizatorilor sa aiba acces mai rapid la facilitatile din contul lor.

In ultima saptamana au fost lansate:
- statistici noi petnru consultanti
- pagina de stiri despre prieteni

Pregatim un set nou de statistici private petnru consultanti, precum si cateva elemente de imbunatatire a modului in care sunt vizualizate si citite articolele avocatnet.ro.

Revin saptamana viitoare cu stiri despre facilitatea de trecere de la o discutie din forum la alta.
admin a scris:

da, e pe lista, insa nu cred ca in urmatoarele saptamani o sa fie online.
deocamdata, am inceput sa "dezvelim" :D pentru public o facilitate care se numeste "AvBar", bara care permite utilizatorilor sa aiba acces mai rapid la facilitatile din contul lor.

In ultima saptamana au fost lansate:
- statistici noi petnru consultanti
- pagina de stiri despre prieteni

Pregatim un set nou de statistici private petnru consultanti, precum si cateva elemente de imbunatatire a modului in care sunt vizualizate si citite articolele avocatnet.ro.

Revin saptamana viitoare cu stiri despre facilitatea de trecere de la o discutie din forum la alta.

imbunatatirile se vad :) asteptam atunci cu nerabdare noile facilitati. Succese maxime!
Personal, nu prea gasesc utilitatea avBar-ului. Subiectele din avbar se gasesc si in pagina principala...
Incarca excesiv pagina, care si asa e plina de reclame.