avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 718 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii buton trecere de la un subiect la altul
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

buton trecere de la un subiect la altul

dat fiind multitudinea de subiecte noi, dar si de frecventa ridicata a raspunsurilor la aceste subiecte ar fi util sa exista un buton de trecere direct la urmatorul subiect din cadrul aceleiasi categorii de subiecte asa cum exista in marea majoritate a site-urilor cu forum.
Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Admin , administrator 11:01, 9 August 2008
multumim de idee.
pare interesanta.
ne gandim si incercam sa o implementam cat de repede se poate. ;)
se mai aude ceva noutati cu privire la aceasta facilitate? :)
da, e pe lista, insa nu cred ca in urmatoarele saptamani o sa fie online.
deocamdata, am inceput sa "dezvelim" :D pentru public o facilitate care se numeste "AvBar", bara care permite utilizatorilor sa aiba acces mai rapid la facilitatile din contul lor.

In ultima saptamana au fost lansate:
- statistici noi petnru consultanti
- pagina de stiri despre prieteni

Pregatim un set nou de statistici private petnru consultanti, precum si cateva elemente de imbunatatire a modului in care sunt vizualizate si citite articolele avocatnet.ro.

Revin saptamana viitoare cu stiri despre facilitatea de trecere de la o discutie din forum la alta.
admin a scris:

da, e pe lista, insa nu cred ca in urmatoarele saptamani o sa fie online.
deocamdata, am inceput sa "dezvelim" :D pentru public o facilitate care se numeste "AvBar", bara care permite utilizatorilor sa aiba acces mai rapid la facilitatile din contul lor.

In ultima saptamana au fost lansate:
- statistici noi petnru consultanti
- pagina de stiri despre prieteni

Pregatim un set nou de statistici private petnru consultanti, precum si cateva elemente de imbunatatire a modului in care sunt vizualizate si citite articolele avocatnet.ro.

Revin saptamana viitoare cu stiri despre facilitatea de trecere de la o discutie din forum la alta.

imbunatatirile se vad :) asteptam atunci cu nerabdare noile facilitati. Succese maxime!
Personal, nu prea gasesc utilitatea avBar-ului. Subiectele din avbar se gasesc si in pagina principala...
Incarca excesiv pagina, care si asa e plina de reclame.

Alte discuții în legătură

Avocatnet se incarca f greu! Andra Denise Dinca Andra Denise Dinca De aproape doua saptamani, orice pagina a site-ului se incarca f greu. Paginile nu se incarca pe jumatate, apare pagina alba in jur de 2 min. Este f greu sa ... (vezi toată discuția)
Rss avocatnet.ro nefunctional? ContSters340059 ContSters340059 Linkul pentru pagina RSS http://www.avocatnet.ro/content/articole%7Crss nu functioneaza de foarte mult timp. A fost un instrument util pentru urmarirea ... (vezi toată discuția)
Cifre despre avocatnet.ro Alin Popescu Alin Popescu In ultimele zile, ne-am jucat cu cifrele si graficele generate de statisticile Avocatnet.ro, pentru ca ne interesa care este tendinta din cateva zone ... (vezi toată discuția)