Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale avize necesare showroom termopane
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

avize necesare showroom termopane

buna ziua,as dori sa stiu va rog frumos daca trebuiesc anumite avize sau autorizatii pentru functionare unui depozit si showroom de termopane.Va multumesc frumos!
in primul rand trebuie deschis punct de lucru la registrul comertului, dupa aceea puteti sa functionati legal.