avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 226 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale avize necesare showroom termopane
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

avize necesare showroom termopane

buna ziua,as dori sa stiu va rog frumos daca trebuiesc anumite avize sau autorizatii pentru functionare unui depozit si showroom de termopane.Va multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: simina popescu , utilizator 11:07, 22 Martie 2011
in primul rand trebuie deschis punct de lucru la registrul comertului, dupa aceea puteti sa functionati legal.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avize autorizatii necesare depozit en-gros, londoncosmetics londoncosmetics BUNA ZIUA Firma SRL cu activitate principala 4645 \" Comert cu ridicata a produselor cosmetice si de parfumerie \", am trecut pe actul constitutiv si ... (vezi toată discuția)
Infiintare societate comercialiala, aprobari, conditii speciale Marius20100 Marius20100 Buna ziua, as dori sa stiu la infiintarea unui SRL cu domeniu de activitate Comert cu ridicata al materialului lemnos si de constructii, Intermedieri in ... (vezi toată discuția)
Infiintare depozit materiale de constructii aharmasel aharmasel Buna ziua!Va rog sa-mi spuneti ce acte sunt necesare infiintarii unui depozit de materiale de constructii in mediul rural.Mentionez ca terenul pe care vreau sa ... (vezi toată discuția)