Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

succesiune

Cum se calculeaza taxele pentru o succesiune la mai mult de 10 ani dupa decesul unui parinte. Parti : tata si 2 copii si cum se imparte taxa pentru fiecare .
Va multumesc
Taxele se impart in functie de cotele fiecaruia.