Forum Discuţii juridice Executare silită Opozitie la executare BO
Discuție deschisă în Executare silită

Opozitie la executare BO

Pot invoca in cadrul opozitiei la executare faptul ca sumele din BO si pentru care s-a inceput executarea silita au fost achitate?
Da. =D>
Un topic interesant, dar un subiect cu putini "cunoscatori" =D>
Pai, va rog sa comentati dvs. daca va numarati printre cunoscatori.:) M-ar ajuta.