Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... FISA FISCALA
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

FISA FISCALA

Pot directiona 2% din impozit de pe fisa fiscala catre Sindicatul din care fac parte?Cum pot fi folositi acesti 2%?
da, daca se indeplineste conditia ca sindicatul sa fie entitate nonprofit
se utilizeaza acest formular :
[ link extern ]

cu termen depunere 15 mai an curent pentru anul trecut