Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa postului

VA ROG URGENT FISA POSTULUI PT. INGINER SILVIC, DIRECTOR GENARAL SOCIETATE COMERCIALA SI DIRECTOR NATIONAL DE VANZARI#-o#-o#-o#-o
nu cred ca le puteti obtine de aici, imi pare rau.
Dati ceva cautari pe net si cred ca veti gasi ce va trebuie.
simonachiata a scris:

VA ROG URGENT FISA POSTULUI PT. INGINER SILVIC, DIRECTOR GENARAL SOCIETATE COMERCIALA SI DIRECTOR NATIONAL DE VANZARI#-o#-o#-o#-o

inginer silvic
[ link extern ]

director general societate comerciala
[ link extern ]

director vanzari
[ link extern ]

Aceste fise de post pot fi adaptate si modificate cu noile cerinte prevazute in legislatia muncii.