Forum Discuţii juridice Executare silită pagubit - societate in faliment
Discuție deschisă în Executare silită

pagubit - societate in faliment

am fost si in dosarul de la inalta curte de casatie si justitie si procesul sa incheiat pe 4 06 2009 am primit hot. de la T R B dar de la curte nu , nu am facut, executare silita sau inscriere la dosarul de la C E cu membri f n i la ce timp se perima (la 3 ani }ce ma sfatuiti sa fac sa mai astept poate ne da guvernanti bani bagati de noi si furati de vintu si altii acum vin tot felul de av. ptr. executare cere 50euro sau anpi 100 euro pentru procesul la C E D O la 650 de unitati pe care le am
pe problema fni du-te la D-na Dorina Gont - executor judecatoresc. Ea e nr. 1 pe executarile FNI :). Te va rezolva.