Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... recurs litigiu de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

recurs litigiu de munca

buna ziua , acum o luna am castigat un litigiu de munca , iar pe pagina de internet a tribunalulu dambovita la numarul dosarului a aparut ca unitatea a facut recurs,acum 3 zile si pe pagina de internet a curtii de apel a aparut dosarul, la doua zile dupa aceea nu mai apare dosarul pe pagina de internet a curtii de apel si nici la tribunal in dreptul dosarului nu mai apare ca sa facut recure. Ce sa intamplat???
Mergeti la instanta si va interesati. Veti primi citatie oricum de la Curtea de apel pentru recurs.Dar e bine sa va interesati din vreme la cele doua instante si urmariti dosarul pentru a nu pierde termenul .
Mergeti la arhiva tribunalului unde s-a judecat fondul si vedeti daca s-a recurat sentinta.
Oricum, sentinta instantei de fond este executorie, chiar daca s-a declarat recurs.
in mod sigur e o eroare pe site ca nu apare. oricum va trebui sa fiti citat ca intimat pt primul termen de recurs.