Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... pot sa-mi infiintez o INTREPRINDERE INDIVIDUALA ( II) ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

pot sa-mi infiintez o INTREPRINDERE INDIVIDUALA ( II) fiind cadru militar? Dar un SRL?

cu conditia sa ma incadrez in % legi :L 80/1995 SI L53/2011 PT MODIFICAREA SI COMPLETAREA LEGII.
Dar cum in Romania orice lege se poate interpreta poate ma sfatuiti si pe mine ce sa aleg.
va multumesc frumos si astept cu nerabdare raspunsurile d-voastra
Nu , ctiti cu atentie statutul cadrelor militare. De fapt daca luati exemplu de la ministrul dv care este si general si ministru si mare om de afaceri ,nu ma mai mira nimic.