Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general lista coeficienti de ierarhizare pentru sectorul de ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

lista coeficienti de ierarhizare pentru sectorul de constructii

Buna ziua. As avea si eu nevoie de lista coeficienti de ierarhizare pentru sectorul de constructii actualizata dupa noul cod al muncii intrat in viguare de la 1.05.2011, este publicat vreun act aditional cu aceasta lista?
Gasiti aici coeficientii ,nu s-au modificat intre timp.

[ link extern ]