Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate - absolvent studii superioare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate - absolvent studii superioare

buna seara.
as dori sa stiu daca orice absolvent de studii superioare economice poate tine contabilitatea in cadrul unui srl, sau numai cei cu specializarea "contabilitate". mentionez ca sunt absolvent de marketing, dar nu mi-am luat inca diploma si nu stiu ce scrie pe ea. altcineva o sa-mi faca toate hartiile, dar este doar contabil autorizat, nu expert contabil. eu doar sa semnez.
dwayanu, utilizator
Si aveti curaj sa semnati?
Stiti ce semnati?Daca nu aveti specializare "contabilitate".
Daca administratorul firmei v-a angajat pe post de director economic..semnati:D