avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 387 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sesizare ITM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sesizare ITM

Buna seara. Exista vreo posibilitate de a sesiza ITM fara a te prezenta personal
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:41, 14 Mai 2011
Trimiteti o alta persoana sa depuna sesizarea dumneavostra scrisa la registratura ITM-ului.
Da, sa formulati o sesizare online ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amânarea unui proces! bună ziua, dacă nu mă pot prezenta din cauza unei viroze(covid) ... alf & alf alf & alf Bună ziua, dacă nu mă pot prezenta din cauza unei viroze(covid) la un proces civil, unde sunt citată, există posibilitatea să îi anunț pe cei de la ... (vezi toată discuția)
Contract de munca deeaghe deeaghe Buna seara, Am si eu o problema. Am lucrat intr-un magazin timp de o luna, timp in care eu nu am avut un contract de munca semnat cu ei. As dori sa fac o ... (vezi toată discuția)
Am mare nevoie de un sfat, o informatie sau o instruire cum sa fac o reclamatie la itm mihaigeorgetaelisabeta mihaigeorgetaelisabeta pana de curand am lucrat la o firma din bucuresti pe un post de ospatar, fiind nevoita sa plec de acolo deoarece intarziase salariul cu aproximativ o luna, am ... (vezi toată discuția)