Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sesizare ITM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sesizare ITM

Buna seara. Exista vreo posibilitate de a sesiza ITM fara a te prezenta personal
Trimiteti o alta persoana sa depuna sesizarea dumneavostra scrisa la registratura ITM-ului.
Da, sa formulati o sesizare online ...