Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Registru intrari - iesiri
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Registru intrari - iesiri

Am si eu o nelamurire ,doresc sa ma ajutati ca nu stiu daca contractele de prestarii servicii se trec in acest registru cu nr de inregistrare,sesizari din partea locatarilor ,raspunsuri la sesizari sau mai axact ce se trece in registru intrari iesiri??Va multumesc..
In acel registru se completeaza intreaga corespondenta primita si emisa de catre asociatia de proprietari,in activitatea pe care o desfasoara cu proprietarii si tertii,
parteneri contractuali,furnizori de servicii,autoritati ,etc