Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto

am si eu o intrebare. daca cumpar o masina din a afara mai exact din italia si vreau sa nu platesc taxa auto ci sa dau statul in judecata dar sa nu platesc taxa inainte pot?
Adica sa-l dati asa, preventiv!
Buna ziua @Serban...
Putina logica..
Adica divortezi,inainte sa te casatoresti...nu se poate..:O
Puteti sa actionati pentru a nu plati taxa dar nu veti putea circula in tara in aceasta perioada decat cu numere provizorii care va sunt acordate pe o perioada limitata.