Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... PFA cu angajati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

PFA cu angajati

Am o firma de taximetrie PFA, dar as dori sa raman ca administrator de firma ,si sa imi angajez 2 soferi.Exista aceasta posibilitate?
Nu, acum nu, dar se zice ca este o ordonanta pe masa guvernului ca sa se poate face angajari si pe PFA pe domeniul pe care ai fost autorizat.