Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... REF PFA CAEN 4618
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

REF PFA CAEN 4618

Pentru un PFA cu cod caen 4618 se poate deconta benzina sau motorina pentru un automobil inchiriat in baza unui contract cu care se fac deplasari pentru acest PFA?
nu prea cred va recomand strategia corespondenta ON LINE evitati calatoriile decat daca justificati contracte incheiate si incasari imediate, sau asumati va cheltuieli nedeductibile fiscal.