Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Depunere Bilant.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Depunere Bilant.

Se mai depune la Registrul Comertului - bIlantul pentru a fi publicat in Monitorul Oficial/? Daca da, care este termenul de depunere?
Se depune doar la finante exclusiv, pana pe 30 Mai.
Bilanturile nu se mai depun la Registrul Comertului,doar la Administratia
Financiara de care apartineti,termenul este pina la 31.MAI 2011.
CEi de la finante transmit electronic datele la Registru Comertului pentru a fi publicate in Monitorul Oficial.
30 sau 31 mai este ultima zi?
Ultima zi de depunere a situatiilor financiare aferente anului 2010 este 30 mai.