Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod CAEN - activitate resurse umane
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod CAEN - activitate resurse umane

Stimati colegi pentru un pfa avand ca activitate resurse umane si relatii de munca ca cod caen ar fi bun?
7830 Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă.
7810-managementul resurselor umane atestat de ITM obligatoriu
7830 -salarizare liber deocamdata:))