avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 610 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate inspector resurse umane - cursuri de pregatire
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

inspector resurse umane - cursuri de pregatire

Stie cineva sigur cat costa anul asta cursul+atestatul pt inspector resurse umane? Si periodicitatea. Multumesc
Cel mai recent răspuns: laryysa , utilizator 23:38, 19 Iunie 2011
Intre 350 si 400 Lei.
In functie de localitatea unde veti frecventa cursul, interesati-va care sunt firmele furnizoare si aflati periodicitatea organizarii cursurilor.
Va pot spune de la ITM Iasi, este un curs la 800 lei si unul la 500 lei.
Multumesc,m-am mai linistit ca auzisem ca ar fi 1200 anul asta!
eu am terminat saptamana trecuta cursul si ma costat 350 si a fost super tare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal iru DiaD DiaD Conform HG 500/2011 angajatorul este obligat sa intocmeasca o decizie interna prin care sa nominalizeze o persoana responsabila cu gestionarea datelor Revisal, ... (vezi toată discuția)
Inspector resurse umane TUDOR ADRIANA TUDOR ADRIANA As dori sa urmez un curs de inspector resurse umane. Pot sa urmez acest curs la orice societate abilitata sau la Camera de comert?? Ce ma sfatuiti sa ... (vezi toată discuția)
Intrebare urgenta ? teo_mar teo_mar Imi poate recomanda cineva un curs online de inspector resurse umane , curs pe care as vrea sa il fac pentru a ma perfectiona in resurse umane si care sa imi ... (vezi toată discuția)