Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate inspector resurse umane - cursuri de pregatire
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

inspector resurse umane - cursuri de pregatire

Stie cineva sigur cat costa anul asta cursul+atestatul pt inspector resurse umane? Si periodicitatea. Multumesc
Intre 350 si 400 Lei.
In functie de localitatea unde veti frecventa cursul, interesati-va care sunt firmele furnizoare si aflati periodicitatea organizarii cursurilor.
Va pot spune de la ITM Iasi, este un curs la 800 lei si unul la 500 lei.
Multumesc,m-am mai linistit ca auzisem ca ar fi 1200 anul asta!
eu am terminat saptamana trecuta cursul si ma costat 350 si a fost super tare