Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general decl 112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

decl 112

am depus decl si au fost identificate următoarele
ERORI:
E: asigurat (44) [idAsig = 44] sectiune asiguratD (1)
eroare atribut: D_19: numarul zecimal ('68.1395') nu respecta modelul: 6.2
E: asigurat (55) [idAsig = 55] sectiune asiguratD (1)
eroare atribut: D_19: numarul zecimal ('56.938') nu respecta modelul: 6.2
Ce nu am facut bine ?
sincer eu nu inteleg ce se intampla eu depun direct la BUCURESTI electronic si nu am probleme ceilalti cu CD se plang, de ce? aceiasi zi acelasi program de contabilitate cum se poate explica acest fenomen tehnic?
doradragan, utilizator