Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... RCA Falsa
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

RCA Falsa

Ce pot sa fac daca polita RCA este falsa? Pe cine pot sa trag la raspundere?.....pe vanzator ......pe Astra?????
Pe cel care ti-a intocmit polita RCA.
In ce sens este falsa ?
Cum a-ti ajuns la concluzia ca este falsa?
Incercati sa fiti mai explicit in legatura cu polita RCA. Ati fost implicat intr-un accident si asa ati constatat ca polita este falsa sau ati fost depistat in trafic de organele de politie cu polita falsa?