avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 429 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... decretul 92/1950
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

decretul 92/1950

Cum s-ar putea obtine anexa decretului de nationalizare nr. 92/1950, referitoare la Judetul Prahova?
mergi la arhivele judetene prahova,cu sediul in ploiesti...acolo exista tabelul anexa cu imobilele si terenurile nationalizate in baza decretului 92/1950.
Seth a scris:

[ link extern ]


Va multumesc pentru raspuns. Am urmat link-ul indicat de dvs., ajungand la site-ul Arhivelor Nationale; am cautat acolo, dar nu am gasit nici macar decretul 92/1950 (nicidecum tabelul-anexa pe vreun judet).
Ati putea cumva sa-mi indicati unde anume pe site-ul Arhivelor Nationale?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Retrocedare adina79 adina79 Buna seara ! Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o informatie?! Am nevoie de Anexa la Decretul 92/1950, pentru judetul Calarasi-Oltenita. Am incercat la ... (vezi toată discuția)
Nationalizarea unor imobile Corado10 Corado10 Buna ziua. As avea si eu nevoie de putin ajutor, va rog. Si anume, daca imi puteti indica site-ul unde pot gasi listele anexe ale Drecretului 92/1950 privind ... (vezi toată discuția)
Anexa decret 92/1950 brasov costif costif Unde as putea vizualiza lista imobile nationalizate prin decret 92/1950 pt Brasov. In toate versiunile accesibile pe internet nu gasesc decat list apt ... (vezi toată discuția)