Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Registru unic de control
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Registru unic de control

Am ratacit pe undeva registrul unic de control al firmei. Care este procedura de recuperare a acestuia?Care sunt pasii care trebuiesc urmati?
Daca l-ati ratacit il mai cautati. Daca l-ati pierdut il declarati pierdut si va duceti la fisc si faceti cerere sa cumparati altul. Capsati, ca sa nu mai rataciti, de ultima pagina si dovada ca l-ati declarat pierdut pe primul.