Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... vanzare-cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

vanzare-cumparare

Buna ziua, am nevoie de un sfat, daca se poate...
Inainte de a ma casatori am cumparat un apartament pe care acum as vrea sa il vand si sa cumpar o garsoniera. Cum as putea cumpara garsoniera in asa mod incat sa nu fie considerat bun comun cu sotul meu?
va multumesc mult pentru raspunsuri.