Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort cu monori
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort cu monori

Buna ziua,

Avand in vedere ca incepand cu luna decembrie 2010, desfacerea casatoriei se poate face si la notar sau starea civila, va rog frumos sa imi spuneti daca pot cere si bineinteles obtine divortul pe una din aceste cai tinand cont de faptul ca avem 3 copii minori. Precizez ca ambii soti suntem de acord cu divortul si am cazut de acord cu privire la custodia copiilor si pensia de intretinere a acestora.

Va multumesc,

Andrei

Va multumesc tuturor din suflet !

cu stima,
andrei