Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... examen grefier
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

examen grefier

salut! si eu ma numar printre norocosii admisi la examenul pentru ocuparea posturilor vacante de grefier la tribunalul ilfov. Stie cineva daca este necesara fisa medicala la angajare(nu toate instantele o cer).
[editat de admin]
Alin Popescu, administrator
Salutari,
Ti-am trimis mesaj privat acu cateva zile, nu stiu daca l-ai vazut.
Tot ce stiu si eu e ca actele de la dosar sunt suficiente si ca trebuie sa ne prezentam pe 1 iulie. Mie asa mi-au zis.
salut!multumesc pentru informatii.Asa am auzit si eu, iar daca va fi necesara fisa medicala ne vor trimite ei la o clinica,cu care au incheiat contract.
Eu nu sunt din bucuresti si mai caut o fata cu care sa locuiesc avand in vedere ca se zvoneste ca nu s-ar mai deconta chiriile(dar deocamdata e doar zvon).Daca ai ceva cunostinte ti-as multumi daca m-ai putea ajuta.
Iti trimit acum mesaj privat cu id-ul meu de mess k sa vb acolo.