Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Contract de asigurari sociale
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Contract de asigurari sociale

o persoana fizica ce are Contract de Asigurari Sociale (ptr pensie si sanatate), unde tine cartea de munca?
Daca aveti contract direct cu casa de pensii si platiti la ei, la caserie, cartea de munca o tineti acasa. De fapt nici nu se mai folosesc cartile de munca de la 1 ianuarie 2011.