Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... datorii la fisc
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

datorii la fisc

daca am datorii la fisc ca pf poate sa imi puna sechestru sau oprire pe srl?
se poate, dar pe veniturile ce le aveti in urma activitatii ce o desfasurati
Puteti face la instanta competenta, contestatie la titlu sau la executare, in termen de 15 zile de la comunicarea somatiei de plata. In cadrul contest. puteti cere si supendarea executarii silite, dar costa - cautiune 10%.