Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... nu mai vreau mesaje de la avocat pe mail
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

nu mai vreau mesaje de la avocat pe mail

vreau si eu sa debifez ceva cum fac?
Vedeti aici cum se procedeaza:
www.avocatnet.ro/content/for...

Le primiti chiar daca nu v-ati confirmat contul? :hm:
Buna dimineata,

Va referiti la alertele cu raspunsuri care vin pe mail, in discutiile unde ati intervenit?
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
iulyanna a scris:

vreau si eu sa debifez ceva cum fac?

Debifati casuta Anunta-ma când apare un raspuns, cand doriti sa postati un raspuns la o intrebare sau o intrebare pe Forum.
Apare inainte de butonul Publica mesaj