Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... caile de atac in procesul penal, vezi 25.10.2010
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

caile de atac in procesul penal, vezi 25.10.2010

Ce cale de atac mai exista intr-un proces penal ,cand s-au epuizat judecatoria de sector si curtea de apel ?
apel,recurs,extraordinare:revizuire,contestatie in anulare.
Incercati sa dati mai multe amanunte cu privire la obiectul procesului pentru a primi un raspuns cat mai la obiect , care sa va fie util.