Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... C.E.DO.
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

C.E.DO.

Poate cineva sa-mi recomande un avocat care a mai avut dosare la C.E.D.O. ?
In ce problema ?
Daca sunteti din Bucuresti eu v-as recomanda pe D-na av. Paula Iacob, care are oexperenta vasta in dreptul intern si international.. Succes.=D>
Intr-un 248 C.P.facut la comanda.
Dupa parerea mea ar trebui sa va orientati catre un avocat care sa aiba timp...inca dinainte de redactarea...plangerii.
Ar fi bine sa precizati ce drepturi si libertati fundamentale garantate de conventie v-au fost incalcate.
Nu este genul de plangere usor de formulat...
Simplul fapt ca s-ar fi facut ceva la ,,comanda,, este insuficient...