Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA taxi
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA taxi

Am autorizatie da PFA taxi, si as dori sa stiu daca dupa noua lege a PFA,as putea sa angajez alti soferi.
Puteti face angajari.
As vrea sa stiu,va rog numarul legii,care imi da acest drept.Va multumesc mult.