Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Recensamantul populatiei
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Recensamantul populatiei

As dori sa stiu mai multe despre recensamantul populatiei care se va desfasura,din cate am inteles intre 20-31 oct.2011...
Cum pot fi selectata ca recenzor?
Ce conditii se cer pt.acest job?
Ce presupune acest job?
Va multumesc!
Gasiti raspunsuri la intrebarile dvs. aici :
[ link extern ] /
=D>Vă mulţumesc pt.răspunsul prompt!
Cu 50 lei ziua de munca si in termen atat de scurt, adica 10 zile, hai cu inca 5 de pregatire a sectorului sa fie 15 zile, la cate centralizatoare sunt de facut, nu prea se merita. Si la 100 de apartamente e fantastic de putin timpul de prelucrare a datelor.